Порядок повернення коштів

Повернення продукції:

 • 1.1. Компанія залишає за собою право переглядати всі повернення в кожному конкретному випадку. Повернення можуть привести до коригування або відміни просувань, комісійних і бонусів, що вплине як на Партнера Рейн, що робить повернення, так і на будь-яких Партнерів Рейн, що стоять вище, які отримали компенсацію за купівлю цієї продукції.
 • 1.2. Первинне замовлення продукції.
  Якщо Партнер або Клієнт Рейн не повністю задоволений Первинним замовленням продукції, він може відправити невикористану частину Первинного замовлення продукції Компанії впродовж 30 (тридцяти) днів з дати первинної купівлі, і Компанія відшкодує 100% від ціни купівлі. Повернення Первинного замовлення продукції після тридцяти денного періоду будуть компенсовані відповідно до пункту 1.3. Первинне замовлення продукції - це перше замовлення Партнера або Клієнта Рейн однієї одиниці Продукту (наприклад, в картонній коробці або пляшці), пропонованого Компанією.

 • 1.3. Покупки продукції, окрім Первинного замовлення продукції.
  Компанія відшкодує 90% вартості купівлі, за вирахуванням витрат на доставку і обробку замовлення, за усі покупки Продукту, за винятком Первинного замовлення продукції.

 • 1.4. Процедури Повернень продукції.
  Процедура Повернення:
  а) Партнер або Клієнт Рейн, який придбав Продукт безпосередньо у Компанії, повинен повернути продукт. Компанія не надає відшкодування за продукцію або допоміжні засоби для продажів, придбані у іншого Партнера Рейн;
  б) Продукт, що повертається має бути в оригінальній упаковці;
  в) Компанія не відшкодовує первинну або поворотну вартість доставки по поверненій Продукції;
  г) За винятком Первинних замовлень продукції, повернення має бути запрошене впродовж 90 (дев'яноста) днів з дати купівлі.
  д) Повернення повинне мати номер дозволу на повернення товару (RMA). Зверніться у Відділ обслуговування клієнтів Компанії по телефону +380960968134 щоб отримати номер RMA.
  е) За винятком Первинних замовлень продукції, продукт має бути повернений в товарному стані, як визначено в пункті 1.5.
  ж) Продукт має бути повернений через відстежувану систему доставки (наприклад: Нова Пошта). Відповідальність за відстежування вантажу несе сторона, що повертає Продукт. Компанія не несе відповідальності за втрату або ушкодження Продукту під час транспортування.

 • 1.5. Визначення придатності для продажу.
  Продукція і допоміжні засоби для продажів вважаються "придатними для продажу", якщо дотриманий кожен з таких аспектів:
  1) вони не були відкриті;
  2) упаковка і маркіровка не були змінені або пошкоджені;
  3) їх стан дозволяє продати товар за його повною ціною, згідно комерційно виправданій практиці у сфері торгівлі;
  4) вони мають бути повернені Рейн Інтернешнл впродовж одного року з дати придбання. Будь-який товар, який на момент продажу чітко визначений як такий, що не підлягає поверненню, знятий з виробництва або як сезонний товар, не підлягає поверненню.

 • 1.6. Заміни продукції.
  Компанія надає заміну будь-якого Продукту, який є дефектним, неправильно відправлений або пошкоджений під час відвантаження, якщо він був придбаний безпосередньо у Компанії, і якщо запит про заміну був представлений Компанії впродовж 30 (тридцяти) днів з моменту купівлі. Якщо заміна неможлива, Компанія може повернути повну вартість купівлі.