КОЖНА ЧАСТИНА СПІРАЛІ

нашої днк

Етос
ЦЕ ВСЕ ЗАРАДИ ЛЮДСТВА. Покращуємо, як ми:

функціонуємо

Заробляти

віддаємо

функціонуємо

Наші продукти дають вашому тілу все, що вам потрібно, в більш стислій і чистій формі, ніж, мабуть, що-небудь інше в світі. Так як кожен інгредієнт отриманий з насіння або природного джерела, ваше тіло може засвоїти і використати його швидше і ефективніше, дозволяючи вам бути в найкращій формі.

функціонуємо

Заробляти

Заробляти

Соціальна комерція. Новий спосіб заробітку. Такий же простий, як спілкування, рекомендації або розповіді. Ви заробляєте, роблячи те, чим займаєтеся кожен день. Це означає більше свободи у ваших фінансів, часу та енергії.

дізнатися більше про соціальну комерцію можна тут

віддаємо

Ми повинні захищати один одного і світ, в якому ми живемо, тому ми віддаємо. Кожна покупка - це допомога суспільству. За кожну нову реєстрацію ми садимо дерево.

"ЖИТТЯ ТАКЕ Ж ХОРОШЕ, ЯК СЛУЖІННЯ ІНШИМ, ТАК ДАВАЙТЕ БУДЕМО ЩЕДРИМИ."

історія створення

Те, що почалося в коридорах реанімації, переросло в феномен глобального масштабу.

Історія Rain почалася так само, як і все в природі - з одного насіння. Потужно. Переконливо. З потенціалом підтримувати життя і зберегти все існуюче.

Але сюжет нашої історії починає змінюватися, коли ми задаємо таке питання: що насіння може зробити для нашого тіла?

Наука відповіла на це питання, відновлюючи здоров'я групи дітей, хворих на лейкемію. Певні насіння містять хімічні сполуки, концентровані вітаміни і мінерали, а також поживні речовини, життєво важливі для ефективного функціонування організму.

Наш засновник і генеральний директор Байрон Білка був простим дистриб'ютором, коли почув про цей винахід, що створює окрему категорію. Байрон швидко зрозумів, яка сила стоїть за цими відкриттями. Його власна історія зародилася, коли він сам став вживати цей продукт, і розвивалася в процесі спостережень за тим, як його вживають інші.

Була створена компанія Rain International. Це всім відкрило можливість розповісти світові про харчування на основі насіння, і це харчування продовжує поширюватися з першої хвилини заснування нашої компанії.

Ми з'ясували, що так само, як насіння володіють величезною здатністю створювати середовище проживання і підтримувати всі форми життя, у них також є певна сила посилювати, збільшувати і розширювати можливості нашого тіла на клітинному рівні. З них можна створювати безліч продуктів, що підтримують нас в нашому розвитку і на кожному етапі життя. Вони дають нам силу робити добро і допомагати світу і людям які живуть в ньому, включаючи вас.

giving > receiving

Все, що ми робимо, пов'язано з тим, що ми віддаємо.

Партнерство

Програма пожертвувань

проекти

Ми об'єдналися з деякими з кращих організацій, щоб віддати, що ми можемо, світу, в якому ми живемо, і людям, з якими живемо.