"ЛЮДИНА ЗДАТНА НА БІЛЬШЕ. БУТИ ВЕЛИКИМ. СТАВАТИ КРАЩЕ."

BYRON BELKA

Межі для того, щоб їх порушувати. Обмеження для того, щоб їх прибирати. Основа інновацій, винаходів і намірів компанії Rain - допомогти людству рухатися вперед. Щоб показати всім людям, що завжди є наступна висота, щоб до неї прагнути, велика вершина, щоб її підкорити. Все це починається з нашої продукції.

Засновники КАТЕГОРІЙ

На ринку домінували чотири категорії товарів для здоров'я: масла, соки, таблетки і рослини. А ми створили абсолютно нову категорію, і вона вже краще всіх інших.

Кожен наш продукт створений з насіння - потужного джерела чотирьох інших категорій здоров'я. Насіння, які ми використовували, підбираються наукою завдяки їх історичній властивості і доведеним науковим перевагам. Кожен продукт поєднується, як синергетична головоломка, яка дає вам більше того, що вам потрібно, ніж що-небудь інше.

Наші продукти покращують ваше тіло. Наші системи покращують ваші фінанси. Наша модель соціального впливу покращує вас.

НАШ ФОКУС

 • НАУКА ПРО НАСІННЯ

  Наша науково-експертна рада - світовий лідер в дослідженнях, експериментах і вивченні всього, що пов'язано з насінням. Наша мета - створити наукову спадщину, яка поставить насіння в авангарді турботи про здоров'я.

 • СОЦІАЛЬНА КОМЕРЦІЯ

  Це новий спосіб ведення бізнесу. Це наше творіння, яке центром всього робить вас і те, що ви робите. Наша мета - створити системи і технології, що спрощують заробляння грошей. Ми будемо вести вас від додаткового доходу до повної фінансової свободи.

 • ЗДОРОВ'Я

  Наші вчені, створюючи добавки на основі насіння, які взаємодіють з вашим тілом, рухають кордони здоров'я вперед. Наша мета - створити ідеальну систему, яка дає вашому тілу все необхідне для функціонування на найвищому рівні.

 • ФІТНЕС

  Здоров'я і фізичний стан в усьому світі в поганому стані. Одночасно з поліпшенням загального стану здоров'я наша команда працює над поліпшенням фізичної форми. Ми робимо це на індивідуальному рівні і працюємо спеціально до вашого типу статури, рівнем фізичної активності та проблемами здоров'я. І все це для того, щоб зробити світ більш здоровим місцем для життя.