"ĽUDSTVO DOKÁŽE VIAC. BYŤ NIEČÍM VIAC. STAŤ SA NIEČÍM VIAC."

BYRON BELKA

Hranice sú na to, aby sa prekračovali. Limity sa majú posúvať. Základnou myšlienkou za inováciami, vynálezmi a zámermi spoločnosti Rain je posúvať ľudstvo vpred. Ukázať mu, že vždy sa dá vyštverať na vyšší vrchol, vždy sa dá pokoriť nová hora. Všetko začína pri našich výrobkoch.

TVORCOVIA KATEGÓRIE.

Trh v oblasti starostlivosti o zdravie ovládli štyri kategórie: oleje, šťavy, tabletky a byliny. My sme vytvorili ďalšiu kategóriu, ktorá už teraz porazila všetky ostatné.

Všetky naše výrobky sú vytvorené zo semien, mocného zdroja ďalších štyroch kategórií. Použité semená sme starostlivo zvolili na základe vedeckých poznatkov kvôli ich historickému využitiu a vedecky overeným priaznivým účinkom. Každý výrobok zapadá do skladačky ako jej synergický dielik a ponúka vám viac toho, čo potrebujete, než akýkoľvek iný výrobok.

Naše výrobky prospejú vášmu telu. Naše systémy vylepšia vaše financie. Náš model sociálneho dopadu z vás spraví lepšieho človeka.

NAŠE ZAMERANIE

 • VEDA UKRYTÁ V SEMENÁCH

  Naša Vedecká poradná rada je svetovým lídrom v oblasti výskumu, testovania a štúdií semien. Naším cieľom je vytvoriť súbor prác, ktorý pri starostlivosti o zdravie kladie semená na popredné miesto.

 • SOCIAL COMMERCE

  Nový spôsob podnikania. Vás a všetko, čo robíte, kladieme do centra záujmu. Je naším cieľom vytvárať systémy a technológie, ktoré zarábanie peňazí zjednodušujú. Začneme nahradením vášho príjmu a privedieme vás až k úplnej finančnej slobode.

 • ZDRAVIE

  Naši vedci posúvajú hranice starostlivosti o zdravie vytváraním výživových doplnkov zo semien, ktoré vášmu telu prospejú. Naším cieľom je navrhnutie dokonalého systému, ktorý vám umožní podávať výkony na špičkovej úrovni.

 • KONDÍCIA

  Svet stráca fyzickú a duševnú kondíciu. Popri zlepšovaní celkového zdravotného stavu pracuje náš tím aj na kondícii ľudí. Robíme to na osobnej úrovni a pracujeme konkrétne s vaším druhom tela, úrovňou aktivít a vašimi zdravotnými problémami, aby sa svet stal zdravším miestom pre život.