Tam, gdzie natura spotyka się z nauką

TO TU

NATURA SPOTYKA

SIĘ Z NAUKĄ

Nasze produkty są stworzone przez naturę i opracowane przez naukę.

KAŻDY SKŁADNIK JEST STARANNIE DOBIERANY ZE WZGLĘDU NA SWOJE UDOWODNIONE WŁAŚCIWOŚCI I MOŻLIWOŚĆ DZIAŁANIA ŁĄCZNIE Z SOBĄ W TWOIM CIELE.

Naukowa Rada Konsultacyjna

NAJLEPSZE UMYSŁY NA ŚWIECIE PRACUJĄ

NAD NAJLEPSZYMI POMYSŁAMI NA ŚWIECIE.

 • Dr. Christina Rahm Cook

  es_PH.D., TYTUŁ DOKTORA W DZIEDZINIE NAUK, SZKOLENIE W BIOGEN W RAMACH PODYPLOMOWYCH STUDIÓW PRAWNICZYCH. LAUREATKA NAGRODY KRAJOWEGO INSTYTUTU ZDROWIA. BADACZ NAUKOWY.

  Dr Cook Jest na co dzień członkiem zarządu w wielu placówkach medycznych na całym świecie. Na stałe pracuje jednak dla naszej Naukowej Rady Konsultacyjnej. Jej doświadczenie nie budzi wątpliwości, a jej praca dla nas jest wzorowa. Jest przewodniczącą Naukowej Rady Konsultacyjnej i zostanie realizuje wizję naszej spółki.

 • Dr. Fernando Diaz

  NEUROCHIRURG, DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH, PRAWNIK.

  Dr Diaz jest wymieniana w gronie najlepszych chirurgów w stanach Zjednoczonych i uznanym na świecie specjalista od leczenia tętniaków mózgu i chorób naczyniowych głowy i szyi. Wszystkie jego dokonania trudno nawet wymienić, dlatego jest niezbędnym członkiem Naukowej Rady Konsultacyjnej.

 • Dr. Jennifer Cather

  LEKARZ DERMATOLOG. LEKARZ BADAŃ KLINICZNYCH. ANDERSON. UCZESTNICZYŁA W PONAD 175 BADANIACH KLINICZNYCH.

  Dr Cather przewodniczy Naukowej Radzie Konsultacyjnej w dziedzinie badań klinicznych, tworząc przyszłość nauki w dziedzinie żywności pozyskanej z nasion. Obecnie piastuje stanowisko dyrektora ds. medycznych w Modern Research Associates w Dallas w Teksasie oraz jest członkiem Naukowej Rady Konsultacyjnej.

Certyfikat

 • WALIDACJI.

 • PARTNERSTWO Z INTERNATIONAL SEED

  NUTRITION SOCIETY.

 • FARMACEUTYCZNA JAKOŚCI WYTWARZANIA.

NAUKA

NASION

WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ TYSIĄCE LAT TEMU.

Z WIEKIEM JEST TYLKO LEPIEJ.