KAŻDA CZĘŚĆ NITKI

NASZEGO DNA

etos
Wszystko sprowadza się do człowieka.
Poprawa tego, jak:

działamy

zarabiaj

dajemy

działamy

Nasze produkty dostarczają organizmowi tego, czego potrzebuje, w bardziej skoncentrowany i czystszy sposób niż cokolwiek znane do tej pory na świecie. Ponieważ składniki odżywcze pochodzą z nasion, nasze ciało może przyswoić i wykorzystać je szybciej i bardziej skutecznie, pozwalając Ci czerpać z tego co najlepsze.

działamy

zarabiaj

zarabiaj

Social commerce. Nowy sposób zarabiania. Tak prosty jak porozumiewanie się, polecanie i dzielenie się. Zarabiasz na tym, co i tak robisz każdego dnia. Oznacza to większą wolność dla Twoich finansów, więcej czasu i energii.

dowiedz się więcej o social commerce tutaj

dajemy

Musimy chronić siebie nawzajem i świat, w którym żyjemy. To dlatego dajemy od siebie. W zamian za wszystkie zakupione produkty sadzimy drzewa. Za każdy dokonany zapis robimy coś do społeczeństwa.

"DZIELIMY SIĘ JEDYNIE ŻYCIEM, WIĘC DAJEMY Z SIEBIE WIĘCEJ."

historia tworzenia

To, co zaczęło się w I.C.U, stało się zjawiskiem globalnym.

Historia Rain zaczyna się tak samo jak natura: od jednego nasiona. Silnego. Bogatego. Potrafiącego utrzymać życie i trwać w nieskończoność.

Nasze historie rozbiegają się jednak, kiedy zadamy sobie pytanie: co nasiona mogą zrobić dla naszych organizmów?

Nauka odpowiedziała na to pytanie, próbując opracować środki odżywcze dla dzieci chorych na białaczkę. Niektóre nasiona zawierają związki chemiczne, skondensowane witaminy i minerały oraz substancje odżywcze niezbędne dla maksymalnie obciążonych organizmów.

Byron Belka, założyciel z i dyrektor generalny spółki, by tylko dystrybutorem, kiedy usłyszał od tych planach kopanie nowych produktów, by rząd szybko zrozumiał, jaka moc się za tym kryje. Jego działalność rozkwitła, kiedy zaczął przyjmować produkt, a następnie rozszerzać działalność, obserwując, jak inni go przyjmują.

Tak powstała Rain International. Możliwość dzielenia się na całym świecie składnikami odżywczymi na bazie nasion stała się dostępne dla wszystkich, a tego rodzaju odżywianie jest coraz popularniejsze.

Odkryliśmy, że oprócz tego, że nasiona mają ogromną moc tworzenia siedlisk i podtrzymywania wszelkiego rodzaju życia, mają również szczególną moc, aby wzmacniać, ulepszać i podtrzymywać nasze organizmy na poziomie komórkowym. Dzięki nim można tworzyć niezliczone produkty, które wspierają nas na każdym etapie naszego życia. Dzięki nim będziemy mogli czynić dobro i wspierać świat i jego mieszkańców, w tym również Ciebie.

giving > receiving

wszystko co robimy, jest związane z tym, aby dać w zamian coś od siebie.

partnerstwa

programy dotacji

projekty

Współpracowaliśmy z najlepszymi organizacjami, aby dać coś od siebie światu, w którym żyjemy i ludziom, z którymi żyjemy.