"LUDZKOŚĆ STAĆ NA WIĘCEJ.BYĆ CZYMŚ WIĘCEJ. SIĘGAĆ PO WIĘCEJ"

BYRON BELKA

Granice są po to, aby je łamać. Ograniczenia są po to, aby je przesuwać. Serce innowacyjności, wynalazczości i intencji Rain jest postęp ludzkości. Aby pokazać, że zawsze można sięgać po więcej, wspinać się wyżej. Początek wszystkiego jest w naszych produktach.

TWÓRCY KATEGORII.

Rynek zdominowały cztery kategorie produktów ochrony zdrowia: olejki, soki, tabletki i zioła. Właśnie stworzyliśmy najnowszą kategorię, która już stała się najlepsza.

Każdy z naszych produktów jest stworzony z nasion, które są potężnym źródłem produktów z pozostałych czterech kategorii zdrowotnych. Nasze nasiona są starannie dobierane przez naukowców w zależności od ich historycznych zastosowań i sprawdzonych, udowodnionych naukowo korzyści. Wszystkie produkty pasują do siebie jak elementy układanki, która dostarcza więcej tego, czego potrzebujesz niż cokolwiek innego.

Nasze produkty poprawiają kondycję fizyczną organizmu, nasze systemy poprawiają kondycję finansową, a nasz model wpływu społecznego pomaga Tobie.

NASZ CEL

 • NAUKA NASION

  Our Scientific Advisory board leads the world in seed-based research, testing, and studies. Our goal is to create a body of work that puts seeds at the forefront of health.

 • SOCIAL COMMERCE

  Nowy sposób prowadzenia działalności gospodarczej. To nasz własny pomysł, gdzie w centrum uwagi jesteś Ty i wszystko, co robisz. Naszym celem jest tworzenie systemów i technologii, które upraszczają zarabianie pieniędzy. Dajemy Ci możliwość uzupełniania Twoich dochodów i osiągnięcie całkowitej swobody finansowej.

 • ZDROWIE

  Nasi naukowcy przesuwają granice zdrowia poprzez tworzenie suplementów diety na bazie nasion, które są dopasowane do Twojego organizmu. Naszym celem jest zaprojektowanie perfekcyjnego systemu, który dostarczy Twojemu ciału wszystko, czego potrzebuje do osiągania maksymalnych wyników.

 • KONDYCJA FIZYCZNA

  Zdrowie i i kondycja fizyczna ludzi na całym świecie jest słaba. Wraz z poprawą ogólnego stanu zdrowia, nasz zespół pracuje nad poprawą kondycji fizycznej. Robimy to na poziomie osobistym i pracujemy szczególnie nad Twoim organizmem, poziomem aktywności i problemami zdrowotnymi, aby świat stał się zdrowszym miejscem do życia.